#1 2010-08-01 20:27:35

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

I need a boy

Tytuł: Wieczór kawalerski
Seria: I need a… boy?
Kategoria: PG13
Pairing: Tae x Sandara/ Tae x Dae
Typ:Fluff(?),lemon
Ostrzeżenia: łagodna scena erotyczna.
Od autorki: Cóż mogę napisać. Wymyślone pewnej bezsennej nocy podczas wspominania snu z poprzedniej. Pairing cholernie nietypowy ale pasuje mi tutaj. Następna część dłuższa ale wstawię ją jeżeli będzie odpowiednia liczba komentarzy pod tym rozdziałem xd



Wieczór kawalerski ubzdurali sobie Jiyong z Seunghyunem. Wiedzieli, że mnie nie kręcą takie imprezy, jednak nie udało im się tego wybić z głowy.
No i dwa dni przed swoim ślubem z Sandarą siedzę w głośnym klubie z całym zespołem i kilkoma znajomymi z branży muzycznej. Wędrowałem znudzonym wzrokiem po ludziach zgromadzonych w naszej loży i gdy wzrokiem napotkałem twoje spojrzenie uśmiechnąłeś się do mnie uroczo, tak jak tylko ty potrafisz. Zamówiłem sobie coś mocnego co spowodowało, że po kilku szklankach przyjemnie szumiało w głowie i nawet muzyka klubowa nie działała mi już tak mocno na  nerwy.
-Odprowadzić cię?- zapytałeś się mnie mówiąc prosto do mojego ucha, bowiem każda inna próba rozmowy mogła się skończyć niepowodzeniem przez gwar jaki tu panował.
-Jeżeli chcesz- uśmiechnąłem się do ciebie wstając z kanapy i kiwnięciem głowy żegnając się ze zgromadzonymi osobami po czym poszedłem za tobą. Całą drogę uśmiech nie schodził cię z twarzy.
W windzie zacząłeś mi coś tłumaczyć. Coś, że nie możesz już dłużej tego ukrywać, że muszę to wiedzieć a potem pocałowałeś mnie. Twoje miękkie usta odnalazły moje i delikatnie dotknęły ich jakby czekając na zaproszenie. I może to alkohol w naszej krwi spowodował, że już po chwili byliśmy w mojej sypialni a ty zdejmowałeś ze mnie koszulę. Leżałem spokojnie, gładząc cię po ramionach i poddając się każdemu twojemu dotykowi gdy ty obcałowywałeś całą moją klatkę piersiową i podbrzusze.
-Taki piękny i tylko mój- mruczałeś cicho, dłońmi już rozpinając moje spodnie. Nie docierały do mnie wszystkie twoje słowa. Alkohol i twój dotyk doprowadził mnie do stanu w którym nie byłem stanie logicznie myśleć. Gdy położyłeś dłoń na moim penisie przez całe moje ciało przepłynął prąd. Podniosłeś się tak by móc mnie ponownie pocałować i dopiero teraz pozwoliłeś mi ściągnąć z siebie bluzkę i dotknąć twojego rozpalonego ciała.  Uśmiechałeś się cały czas co sprawiało, że z minuty na minutę moje serce zaczynało bić szybciej.
-Pragnę cię Tae- wyszeptałeś do mojego ucha przygryzając jego płatek. Moje dłonie powędrowały pod spodnie i spoczęły na twoich pośladkach. Po krótkim czasie udało mi się pozbyć tego przeszkadzającego materiału co niezwykle mnie ucieszyło. Twoje cudowne ciało z ciemną karnacją tak pięknie prezentowało się w świetle księżyca wpadającym przez odsłonięte okno.
Krzyknąłeś głośno gdy w ciebie wszedłem ale chwilę później słyszałem już tylko jęki zadowolenie z twoich ust. Byłem niemal pewien, że słyszeli to wszyscy sąsiedzi ale najmniej mnie to teraz obchodziło. Ważne było tylko to cholernie przyjemne uczucie rozchodzące się po całym moim ciele. I ważny byłeś ty DaeSung.
Chwilę później oboje doszliśmy, po czym opadłem na ciebie wyczerpany i spełniony. Całowaliśmy się jeszcze przez długi czas dopóki obydwu nas nie zmorzył sen.


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#2 2010-08-01 20:37:59

 madalenax

madamadamadamada~

6516676
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 912

Re: I need a boy

Wszystko ok, ale czemu Sandara? tylko nie ona! widmo jej ślubu z Tae popsuło mi całą przyjemność czytania : (
a poza tym całkiem fajne ;d


[http://i52.tinypic.com/sw4ry1.gif
mój w 100%, musicie się z tym pogodzić, NIE DZIELĘ SIĘ <3
HeeChul ~ Ciulencjusz, my alien <3

Offline

 

#3 2010-08-01 20:39:42

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: I need a boy

Następna osoba, która szantażuje nas komentarzami. xD

Co do opowiadania.. cóż. Zaskoczyłaś mnie paringiem. Co z tego, że kompletnie tego nie widzę, ale przynajmniej jest oryginalnie.
Druga rzecz, którą mnie zabiłaś - ślub Z DARĄ?!
No cóż..
Ale wydaje mi się, że do tego ślubu nie dojdzie. No, bo chyba nie zrobisz czegoś w stylu Wedding Dress? Już sobie wyobrażam, Daesung ze złamanym sercem. Tylko takiego wytulić.
Ogółem opowiadanko fajne. W niektórych momentach trochę raził mnie brak przecinków, ale tam można przymknąć na to oko. W każdym bądź razie jestem dumna ze swojego maknae.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#4 2010-08-01 21:25:10

Mateusz

Big Fan

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 265

Re: I need a boy

To w zasadzie wygląda jak mega krótka jednopartówka. Mogłaś spokojnie to wydłużyć, bo piszesz miło i lekko....

Offline

 

#5 2010-08-02 03:58:45

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: I need a boy

Nawet mi się podobało choć zaskoczyłaś mnie tym paringiem. Jakoś nigdy nie przyszedł mi on do głowy. I powtórzę sie DARA?????? mam nadzieję,  że do ślubu jednak nie dojdzie. Czekam na ciąg dalszy bo miło i lekko mi się to czytało


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

#6 2010-08-02 11:36:30

 GoldFish

Lunatic with Dae~mentia

7062519
Call me!
Skąd: akwarium Poznański
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 2339
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

hum~numer z szantażem jak zawsze działa xD

Co do samego fika~nie powiem, bardzo zaskakujący. Ogólnie ciekawy pomysł, wykonanie lekkie i przyjemne w odbiorze. Jedyną trudność sprawiał mi odbiór wizualny *niestety, ale GoldFish jest w stanie widzieć to, co czyta w swej wyobraźni*, TaexDae do mnie nie trafia, jednak to już jest kwestia upodobań paringowych i ogólny personal taste ^^' 
czekam na następną cześć.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9atz6BWHn1qdeyzso1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_m9atz6BWHn1qdeyzso2_250.gif
You're magical when you do that~
Nie jestem yaoistką bul~bul~bul~tak mi się zDae xD

Offline

 

#7 2010-08-02 21:01:46

 Sayuki

Big Bang Maniac

2507240
Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 1042
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

Szantażowanie nas komentarzami jest złe, ot.
A fik jest fajny, a od kiedy wspomniałaś o uśmiechu już wiedziałam, że to Dae miałaś na myśli. No i na koniec potwierdziły się moje przypuszczenia. Cóż, ja tam mam nadzieję, że niezależnie od ilości komentarzy zobaczymy ciąg dalszy ^^


http://img38.imagefra.me/img/img38/8/7/6/pandaokti/f_109eolv48m_4769142.jpg

Offline

 

#8 2010-08-03 01:11:55

 Nulka

Treserka Smoków

25376666
Skąd: z Lalalandu
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6675
Punktów :   16 

Re: I need a boy

Ślub z Darą oj nie nie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chyba tylko po to żeby porzucona popełniła sepuku pałaeczkami - tępymi
Słodkie
TaDa no nie myślałam o takim połaczeniu ale ślicznie by im było za łapki awwwwwwwwwwwwww
Chcemy dalejjjjjjjjjjjjj
Zabij Darę Zabij Darę Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaabij ją se se se


http://i50.tinypic.com/2mmhizp.gif
Jiyong says: I'm Princess, love me
Moja Wredna Smocza Menda

Offline

 

#9 2010-08-03 11:37:05

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

Tytuł: Następny dzień
Seria: I need a… boy?
Pairing: Tae x Sandara/ Tae x Dae
Kategoria: PG
Typ:fluff(?)
Ostrzeżenia: chyba brak
Od autorki: Widocznie spodobało wam się to jeżeli wstawiam kolejny rozdział. Miłego czytania… Mam jeszcze jedną Gtop'ową miniaturkę w zanadrzu ale chwilowo za dużo opowiadań jest wstawianych dlatego jej nie dodam xd

Obudziłem się z ogromnym bólem głowy i tobą wtulonym w moje ramię. Twoje włosy łaskotały mnie po policzku. Czułem jakbym miał w głowie jedną wielką czarną dziurę. Nie pamiętałem jak doprowadziliśmy do tej całej absurdalnej sytuacji w której się właśnie znajdowaliśmy. Delikatnie wyswobodziłem się z twojego objęcia tak by cię nie obudzić i wstałem z łóżka. Szybko wciągnąłem na siebie bokserki i z ciuchami w ręku udałem się do łazienki. Zimny prysznic pozwolił poukładać myśli i obudzić się do końca. Na wspomnienie twojego zadowolenia gdy błądziłeś dłońmi po całym moim ciele zrobiło mi się cieplej.
Gdy wyszedłem z pomieszczenia ty już siedziałeś ubrany w salonie i wyraźnie na mnie czekałeś.
-To co było wczoraj- zacząłem siadając obok ciebie
-To co się zdarzyło ja to wszystko…
-Obydwoje byliśmy pijani- przerwałem ci.
-Tae to nie ma nic do rzeczy. Zrobił bym to gdybyśmy byli trzeźwi. Alkohol dodał mi tylko odwagi. Chciałem żebyś wiedział co czuję. Chciałem zrobić to już dawno ale bałem się, a teraz zbliża się twój ślub i wiedziałem, że lada moment może być już za późno.
-Ale Dae..-nie dałeś mi dokończyć
-Jutro weźmiesz ślub z Sandarą. Pamiętasz jak ją zachwalałeś? Pamiętasz jak się cieszyłeś gdy przyjęła twoje oświadczyny? Jutro spełnią się twoje marzenia a ja będę się z tego cieszył. Teraz przynajmniej wiesz jaki jest mój stosunek do ciebie.- uśmiechnąłeś się w ten zapierający dech w piersiach spokój i ścisnąłeś moją dłoń. Krótko w takim miłym geście- Będę już szedł- Wstałeś z kanapy z zamiarem wyjścia.
-Zostań chociaż na śniadanie- mruknąłem cicho patrząc się na ciebie uważnie. To było głupie, że po takim wyznaniu proponuję ci zostanie i patrzenie na mnie jeszcze przez tyle razu ale ty bez żadnego  problemu zgodziłeś się i chwilę później jedliśmy już zrobione przez ciebie tosty, gadając o głupotach. Wyszedłeś dopiero późnym popołudniem gdy do mojego mieszkania przyszła Dara.
-Cały dzień spędziliście razem?- zapytała zajmując miejsce na moich kolanach i przytulając się do mnie.
-Można tak powiedzieć- odpowiadam cicho gdy dziewczyna składa pocałunek na moim policzku.
-Jutro o tej godzinie będziemy już małżeństwem.
-Tak- odpowiedziałem patrząc się gdzieś całkowicie w bok.
-Nie widzę w tej odpowiedzi entuzjazmu- mruczy trochę niezadowolona.
-Przeprasza, jestem trochę zmęczony po wczorajszej nocy. Wiesz ten cały wieczór, który wymyślili chłopacy. Pójdę trochę odpocząć.- Zeszła z moich kolan i poszła do kuchni. Lubiłem w Darze to, że nigdy się o nic nie dopytywała.
W sypialni rzuciłem się na łóżko i może to ja byłem przewrażliwiony ale pościel tak niesamowicie pachniała tobą.
-TaeYang weź się w garść. Jutro bierzesz ślub z najcudowniejszą dziewczyną jaką poznałeś – powtarzałem sobie cicho a mimo to  w mojej głowie brzmiał twój głos a ręka mimowolnie zawędrowała na czerwony ślad jaki pozostawiłeś na mojej szyi.
-Idiota z ciebie Desung.- dodałem po chwili wstając z łóżka i robiąc dwa kółka po pokoju by w końcu zając miejsce przy biurku i włączyć laptopa.
Nigdy nie okazywałem wobec ciebie zbędnych czułości dlatego nie mogłem pojąć dlaczego zauroczyłeś się właśnie we mnie. Tyle pięknych tancerek i przystojnych chłopaków na około a ty wybrałeś mnie.
Przeglądając zdjęcia na komputerze natknąłem się na jedno które wyjątkowo przykuło moją uwagę. Staliśmy przytuleni, najwyraźniej ciesząc się z czegoś. Przez dłuższy czas patrzyłem się po prostu na nasze złączone dłonie. Czy to wtedy się we mnie zakochałeś?
-Za dużo myślisz- burknąłem zdenerwowany na samego siebie. Miałem swoją Darę a przejmowałem się jakimś gówniarzem. Gówniarzem z fajnym ciałem i cudownym uśmiechem. Zdenerwowany kopnąłem w łóżko przez co tylko rozbolała mnie noga. Syknąłem z bólu ale najwyraźniej to mi było potrzebne, żeby się uspokoić. Ponownie położyłem się na łóżko i skierowałem wzrok na sufit. Gdyby nie TOP i Dragon  oraz ich chory pomysł z wieczorem kawalerskim nic by się nie stało. Chociaż kogo ja chciałem winić, przecież zapewniłeś mnie, że  i tak byś to zrobił.
-Tae pamiętasz o przymiarce garnituru?- dziewczyna zawołała z salonu po czym chwilę później znalazła się w sypialni i wtuliła we mnie dokładnie w ten sam sposób co ty.
-Pamiętam- uśmiechnąłem się do niej i pocałowałem ją w czoło. „Przecież wolisz dziewczyny” przeleciało mi przez myśl.
-Kochasz mnie jeszcze, czy już ci się znudziłam?- zapytała a moje serce zabiło szybciej. „Kocham ją nie podoba mi się żaden chłopak”  powtarzałem sobie w myślach
-Kocham- ściśniecie  żołądka i grymas na twarzy były mimowolne.
Do cholery co ty ze mną zrobiłeś?


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#10 2010-08-03 11:42:09

 Nulka

Treserka Smoków

25376666
Skąd: z Lalalandu
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6675
Punktów :   16 

Re: I need a boy

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to nie może się tak skończyć protestuję protestuję
prosze powiedz że bedzie ciąg dalszy bo Dae na stopniach ołtarza sie zapłacze a Tae bedzie nieszczęsliwy do końca życia
dotykanie miejsca posałunku wampira i w pościel wtulanie mówi nam o ukochaniu


http://i50.tinypic.com/2mmhizp.gif
Jiyong says: I'm Princess, love me
Moja Wredna Smocza Menda

Offline

 

#11 2010-08-03 12:13:46

 GoldFish

Lunatic with Dae~mentia

7062519
Call me!
Skąd: akwarium Poznański
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 2339
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

też domagam się jakiegoś zwrotu akcji...mimo, że paring mi nie pasi xD
ogólnie dobra kontynuacja miłego w odbiorze stylu..tylko zauważyłam pare rzeczy, które sama bym poprawiła :

Twoje włosy łaskotały mnie po policzku

chyba lepiej by brzmiało "w policzek"
poza tym trochę to dziwne, że Tae wskoczył w bokserki i zaraz poszedł się myć xD
ale tym się nie musisz tak bardzo przejmować ^^'
i na koniec, gdzieś w tekście mignęło mi słowo "chłopacy", o ile wiem, mówi się "chłopcy"...lecz mogę się mylić


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9atz6BWHn1qdeyzso1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_m9atz6BWHn1qdeyzso2_250.gif
You're magical when you do that~
Nie jestem yaoistką bul~bul~bul~tak mi się zDae xD

Offline

 

#12 2010-08-03 12:37:23

Mateusz

Big Fan

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 265

Re: I need a boy

Zjadłaś "m" w "przepraszam"...

To norma, że założył bokserki, to taki naturalny odruch, nawet na dwa kroki do łazienki.

Offline

 

#13 2010-08-03 12:46:36

 Sayuki

Big Bang Maniac

2507240
Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 1042
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

GoldFisz ma rację, nie powinno się pisać: "chłopacy" ^ ^
A co do samej treści, to tak nie może być. Gdzie tam, nie można unieszczęśliwiać Dae, nie można. Ja też chcę jakiegoś zwrotu akcji ;P Ale tak poza tym jest bardzo fajnie, podoba mi się ta forma wypowiedzi.


http://img38.imagefra.me/img/img38/8/7/6/pandaokti/f_109eolv48m_4769142.jpg

Offline

 

#14 2010-08-03 14:05:29

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: I need a boy

No właśnie. Niech Dae tam wkroczy i krzyknie, że się nie zgadza na ślub!
Nie chcę nieszczęśliwego Dae ._.
Z resztą, wydaje mi się, że Tae coś do niego czuje też. Tylko teraz zdaje sobie z tego sprawę.
Ładne opowiadanko. Chcę już następny rozdział ._.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#15 2010-08-04 01:38:50

 Kwon JiByeol

nieznany brat GD

7007722
Skąd: mam tyle dziwnych pomysłów?
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 938
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

SunDae!!!!!  w końcu nigdy nie czytałem nic z tym pairingiem, ale jakoś tak nie wiem czemu podoba mi się... lekkie w stylu, niby o miłości, ale bardziej z fabułą niż o miłości. trudno mi to nazwać. Nie ma ciężkiego cierpienia nad tragiczną miłością a jest spokojne stwierdzenie faktów.

Nie podoba mi się tylko takie określenie Dae jako gówniarza.

Jak dla mnie mogłoby to się tu skończyć, historia pozostałaby niedopowiedziana w przyjemny sposób.

Poza wszystkim jednak - od groma błędów>< gdy mowa o dwóch facetach 'obaj' nie 'oboje'. Nawet jeśli jeden jest 'na dole', to mógłby się obrazić. Poza tym brak przecinków, literówki i pewne zdania ciutke nie brzmią.

Ogółem, naprawdę fajne. moja ocena włączając w to błędy do 4-

I nie wiem co wszyscy mają do pairingu.


http://i1043.photobucket.com/albums/b438/jistar13/atrs/SBbanner.png

Offline

 

#16 2010-08-04 01:49:19

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: I need a boy

No kuźde podobało mi się i czekam na ciąg dalszy Mam nadzieję że zostanie on z Dae i powiem że coraz bardziej podoba mi się ten paring w twoim wykonaniu


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

#17 2010-08-05 18:06:09

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

Tytuł: Ślub?
Seria: I need a… boy?
Kategoria: PG13
Pairing: Tae x Sandara/ Tae x Dae
Typ:Fluff
Ostrzeżenia: chyba brak
Od autorki: Ostatnia część. Dzięki tym co wytrwali z „nami”. Miłego czytania…No i dedykuję rozdział Unnie Fall, która poganiała mnie żeby dodać tą część. Mam nadzieje, że nie będzie zła na swoje maknae ><

Hotelowy pokój urządzony był niezwykle gustownie. Tylko parę godzin dzieliło mnie od ślubu a ja siedziałem gapiąc się w ścianę i nie wiedząc co zrobić z samym sobą.  Ty pewnie oglądałeś telewizor, będąc parę pokoi dalej i niczym się nie przejmowałeś, a może też zastanawiałeś się jak to będzie gdy osoba, którą kochasz ożeni się.
Włączyłem radio licząc na to, że trafię na coś co mnie uspokoi. Jak na złość w radiu leciały same taneczne piosenki. Skakałem tak po stacjach bez większego entuzjazmuj do momentu w którym trafiłem na własną piosenkę.” I need a girl” zabrzmiało z odbiornika a ja jęknąłem cicho. Równo dwie godziny zostały do ślubu a ja nie pragnąłem nikogo innego niż ciebie.
-I need a boy- zanuciłem cicho wersję IU i uśmiechnąłem się do siebie. Do cholery co miałem zrobić aby nikogo nie skrzywdzić. Mówiłeś, że będziesz cieszył się moim szczęściem, ale skąd ja miałem wiedzieć co tak naprawdę w tym momencie sprawi mi szczęście. Jeszcze przed twoim wyznaniem wiedziałem, że będę szczęśliwy gdy Dara zostanie moją żoną, a teraz nie byłem tego pewien.  Ba nawet byłem bardziej przekonany, że tylko ty potrafisz dać mi szczęście.
W spisie gości odnalazłem pokój w którym był Seungri. To była chyba ostatnia deska ratunku.
-Tae nie szykujesz się?- zapytał zdezorientowany gdy otworzył mi drzwi.
-Maknae pomóż- mruknąłem wchodząc do środka i siadając na kanapie.
-Co jest?- zapytał troskliwie siadając naprzeciwko mnie .
-Chyba powinienem odwołać ślub. Zresztą w ogóle nie wiem co robić. Dae..
-A więc zrobił to- powiedziałeś cicho do siebie, łapiąc się za głowę, tym samym wprowadzając mnie w zdziwienie.
-Wiesz o wszystkim?
-Myślisz, że jedyny zwierzasz się maknae?- zapytał patrząc się na  mnie z politowaniem po czym wrócił jednak do tematu.-Dlaczego chcesz odwołać ślub?
-Mam takie wrażenie, że jeżeli teraz ożenię się z Darą, stracę coś ważnego.
-Mówiłem mu, żeby tego nie robił ale nie dał sobie przetłumaczyć- pokiwał głową z dezaprobatą po czym dodał.- Czujesz coś do niego?
-Jest dla mnie jak brat…
-Z bratem się nie bzyka.
-Ty!- czułem jak moje policzki robią się czerwone- podoba mi się. Jego uśmiech, ciało, sposób bycia.
-Zakochałeś się..
Naprawdę zakochałem się w tobie? W wiecznie szalonym chłopaku z uśmiechem anioła?
-Co z Darą?- zapytałeś w końcu.
-Nie wiem, właśnie tego do cholery nie wiem. Powinienem do niej iść i pogadać, ale..
-Ale?- Seungri wyraźnie się niecierpliwił.
-Ale chyba boję się jej reakcji.
-Idź do niej teraz, a potem idź do DaeSunga i powiedz mu to co powiedziałeś tu.
Wyszedłem z jego pokoju zmotywowany do działań ale gdy stanąłem przed jej pokojem zacząłem mieć znowu obawy. W końcu wziąłem głęboki wdech i zapukałem do drzwi, a gdy usłyszałem „proszę” wszedłem do środka.
-Ty nie gotowy?- zapytała wychylając się zza parawanu.
-Przyszedłem o tym porozmawiać.- zacząłem cicho.
-Coś ci nie pasuje? Można jeszcze zmienić- wyszła zza zasłony ukazując się w pięknej, białej niczym śnieg sukni.
-To znaczy..Ja… -kolejny głęboki wdech-ślubu nie będzie.
-Żartujesz?- zapytała zaskoczona
-Wydaje mi się, że ten ślub to pomyłka. Znaczy…
-Pomyłka?!- krzyknęła wyraźnie wściekła.- To ty jesteś jedna wielka pomyłka!- podeszła do mnie i uderzyła mnie otwartą dłonią w twarz. Nawet nie starałem się ominąć cios, wiedziałem, że zasłużyłem na niego. W jej oczach błyszczały łzy. – Chciałeś się zabawić czy co? Po co mnie tyle czarowałeś? Po co oświadczyłeś się mi?- zdjęła z palca pierścionek, który jej wręczyłem i rzuciła nim we mnie.
-Przepraszam.- z momentu na moment czułem się coraz gorzej.
-Wynoś się z tond! Nie chcę cię znać!- wyszedłem w pośpiechu z pokoju a po chwili usłyszałem jak na zamkniętych drzwiach za mną roztrzaskuje się jakieś szkoło.
Idąc w stronę twojego pokoju stresowałem się jak przed jakimś egzaminem. Czułem jak drżą mi nogi.
-Wejdź-otwierasz drzwi zaraz po moim puknięciu.
-Ślubu nie będzie- mówię patrząc się ci prosto w oczy.
-Twój policzek?- zapytałeś się, kładąc swoją dłoń na nim a pieczenie automatycznie przechodzi.
-Dara -mruczę cicho, zamykając oczy. Twój dotyk sprawił, że miałem ochotę się uśmiechnąć- Musiałem to zrobić. Zdałem sobie sprawę, że to nie Sandara da mi szczęście.
Wychyliłem się lekko do przodu i pocałowałem cię w usta. Delikatnie, z czułością, a ty odwzajemniasz go.
-Nie żartujesz?- pytasz w końcu odrywając się ode mnie
-Teraz już nie-wplotłem jedną dłoni w twoje włosy a drugą odnajduję twoją i łącze je razem.- Chyba się zakochałem- mruczę cicho tuląc cię do siebie.
*
Parę dni później gdy leżymy przytuleni w mojej a raczej naszej sypialni w radiu ponownie zaczyna lecieć „I need a girl”. Krzywisz się lekko a ja uśmiecham się do ciebie i wyłączam odbiornik.
-Boy, I need a boy- nucę cicho do twojego ucha, a na twoje usta ponownie wraca uśmiech.
-Kocham cię-szepczesz cicho a ja czuję, że się rumienię.


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#18 2010-08-05 18:20:14

 GoldFish

Lunatic with Dae~mentia

7062519
Call me!
Skąd: akwarium Poznański
Zarejestrowany: 2010-04-27
Posty: 2339
Punktów :   
WWW

Re: I need a boy

Czyli jednak~?
i dobrze ~ zasięganie rady u maknae mi się podobało, tak jak i wykorzystanie piosenki oraz pociągnięcie lekkiego stylu ładnie do samego końca ^^
za to  "Wynoś się z tond" bardzo mi nie przypadło do gustu. Niby mały ortograf a psuje trochę urok całego tekstu n_n'


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9atz6BWHn1qdeyzso1_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/tumblr_m9atz6BWHn1qdeyzso2_250.gif
You're magical when you do that~
Nie jestem yaoistką bul~bul~bul~tak mi się zDae xD

Offline

 

#19 2010-08-05 20:52:49

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: I need a boy

aa, końcówka była słodka. To ostatnie zdanie. Naprawdę. Ah.
I nie, nie jestem zła na swoje maknae. Ogółem, opowiadanie podobało mi się, aczkolwiek było parę błędów, które raziły w oczy, między innymi, to co wymieniła GoldFish.
Tak, fajny pomysł z tym radzeniem się maknae. Zazwyczaj to inni członkowie radzą się Tae, a tu.. hehe.
I dobrze, że skończyło się szczęśliwie. Nie darowałabym, gdyby skończyło się jak w mv do "Wedding Dress".
To teraz unnie Fall czeka na te G-TOPowe miniaturki. : )


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#20 2010-08-05 22:16:34

 madalenax

madamadamadamada~

6516676
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 912

Re: I need a boy

taaa, a mi to "z tond" się spodobało XD
oddało charakter Dary, tak jakoś utrwaliło mi to, że ona taka głupia ;d

maknae ~~` biedny Vić musi wszystkiego słuchać


[http://i52.tinypic.com/sw4ry1.gif
mój w 100%, musicie się z tym pogodzić, NIE DZIELĘ SIĘ <3
HeeChul ~ Ciulencjusz, my alien <3

Offline

 

#21 2010-08-05 22:22:33

 Nulka

Treserka Smoków

25376666
Skąd: z Lalalandu
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6675
Punktów :   16 

Re: I need a boy

Viciu spowiednik nie no normalnie podobało mi się . Dara sprzedała Słoneczku liścia o niedobra, ale rozumiem ją, ja bym walnęła z piąchy, nie mniej cudownie, ze ślubu nie będzie


http://i50.tinypic.com/2mmhizp.gif
Jiyong says: I'm Princess, love me
Moja Wredna Smocza Menda

Offline

 

#22 2010-08-06 02:49:58

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: I need a boy

Tak, tak tak . Takiego zakończenia chciałam VI spowiednik jak to ujęła Ania spodobał mi się i to bardzo.


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Нейплс