#1 2011-08-31 09:52:04

 enenka7

Another fan BIG BANG <333

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 176
Punktów :   

[DRAMA] Sindrella Eonni

Współczesna wersja kopciuszka.Hyo Sun Goo (Woo Seo) straciła matkę, jednak po tym, jak jej ojciec wstąpił w związek małżeński po raz drugi, zyskała nową rodzinę. I tu w odróżnieniu od naszego wyobrażenia o Kopciuszku jej macocha ją zaakceptowała. Jednak sprawy komplikują się, gdy Hyo Sun spotyka Ki Hoon Honga (Jeong-myeong Cheon), mężczyznę, w którym zakochana jest jej przybrana siostra, Eun Jo (Geun-yeong Mun)...
(opis z filmwebu)
W głównych rolach: Geun-yeong Mun i Jeong-myeong Cheon


http://i52.tinypic.com/2i9kt40.gif
I want nobody nobody But You
I want nobody nobody But You

Offline

 

#2 2011-10-15 11:01:41

 Skyscraper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: [DRAMA] Sindrella Eonni

O.o widziałam,właściwie nadal oglądam ;]
Czasami mam ochotę wybuchnąć śmiechem, bo po prostu błędne zachowania głównych postaci są po prostu nie do zniesienia. Jest też trochę zabawny w niektórych momentach. Naprawdę podoba mi się ta drama ;]
Uwielbiam Geun-yeong Mun ;] Po filmie "my little Bride" zaczęłam oglądać z nią filmy po kolei, wcześniej widziałam "The tale of 2 sisters" który też ogromnie mi się podobał.
Natomiast Jeong-myeong Cheon znam z Hansel& Gretal ,i jakiejś reklamy jedzenia CF heh. Trudno mi ocenić jego grę po 2 filmach, ale lubię go tak ogólnie ma miły wyraz twarzy i lubię jego grę w tej dramie. A w Jasi i Małgosi również podobała mi się jego rola ;]

Ostatnio edytowany przez Kiane (2011-10-15 23:43:04)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Pristine family Villa in gated community of Reem