#1 2010-10-17 16:29:38

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

[SHINee]Mały słownik życia

tytuł: Przyjaźń/Miłość
Seria: Mały słownik życia
Kategoria: PG
Pairing: 2Min
Typ: fluff
Ostrzeżenia: Yaoi, dziwne przemyślenia Shi
Od autorki: Cieszę się, że „Love’s Way” się podobało. Mam nadzieję, ze i to przypadnie do gustu czytelnikom. Nie wiem kiedy na to wpadłam. Nie należy tego traktować jak poradnik xd To tylko takie luźne przemyślenia.Nie edytowane


przyjaźń- ‘więź między osobami oparta na wzajemnej życzliwości, szczerości, zaufaniu, pomocy, możliwości liczenia na kogoś w każdej sytuacji. Przyjaciel to „połowa duszy mej” (Horacy), „drugie ja” (Teofrast z Eresos)’
-Taemin! Udało się!- krzyknąłeś szczęśliwy biegnąc w moją stronę. Rzuciłem ci się na szyję, radując się razem z tobą.
-Wiedziałem, że będziesz się razem z tobą- wybuchłem śmiechem, tuląc się do ciebie.
Ludzie gratulowali ci tak dobrego skoku i pierwszego miejsca. A ja przyglądałem się wam czując dumę, że mój przyjaciel jest taki zdolny i utalentowany. Twoje sukcesy były zawsze tak ze moimi sukcesami. Gdy tobie coś wychodziło, cieszyłem się razem z tobą a gdy było na odwrót pomagałem ci. I tak samo zachowywałeś się ty. Opiekowałeś się mną odkąd tylko się poznaliśmy. Byłeś dla mnie jak brat za którym tak bardzo tęskniłem i przyjaciel, którego mi brakowało. Key często powtarzał, że jestem szczęściarzem mając ciebie. Zawsze mogłem na ciebie liczyć, tak jak wtedy gdy naśmiewano się ze mnie w szkole i nie dawano mi tam spokoju. Ty byłeś wtedy przy mnie i mówiłeś, że mam się nie przejmować tym.
Tak Minho jesteś najlepszym przyjacielem jakiego sobie wymarzyłem. Chyba nie jesteś człowiekiem, żaden człowiek nie jest tak wspaniały jak ty. Musisz być moim aniołem stróżem, którego mi zesłano.
*
miłość -'głębokie uczucie do drugiej osoby, połączone zwykle z silnym pragnieniem stałego obcowania z nią i chęcią obdarzenia jej szczęściem, silne przywiązanie do kogoś; namiętne uczucie sympatii do osoby płci odmiennej lub tej samej , połączone z pożądaniem.’
Siedzę cicho za jednym z filarów, obserwując każdy twój krok. Co się z tobą dzieje Taemin? Twój taniec zwykle tak pełen uczuć dzisiaj jest jakiś taki bez werwy. Mimo muzyki słyszę jak klniesz pod nosem i zastanawiam się od kiedy używasz takich słów. Głośny huk i krzyk gdy upadasz na ziemię uderzając o nią plecami. Podbiegam do ciebie kucając obok.
-Wszystko w porządku?- pytam zmartwiony widząc jak z pod twoich zamkniętych powiek wypływają pojedyncze łzy.
-Boli-szepczesz z trudem łapiąc oddech. Z łatwością biorę cię na ręce. Ważysz tyle co piórko.
-Koniec treningu- mówię spokojnie, wstając i kierując się w stronę wyjścia. Wtulasz się mocniej we mnie, przyciskając usta do mojej szyi i mocząc koszulę łzami.
Modlę się w duchu, żeby w salonie nikogo nie było, żebym mógł przemknąć z tobą na rękach bez zbędnych pytań o to co się stało. Kładę cię na łóżku u ciebie w pokoju i delikatnie przeczesuję twoje włosy.
-Nie płacz Taeminni, ból przejdzie.- mruczę cicho wycierając mokre ślady z twojej twarzy- Pójdę zrobić herbaty.
-Nie idź!- rozpaczliwie łapiesz moją dłoń gdy już wstaję łóżka i ciągniesz mnie z powrotem w swoją stronę.
-Dobrze- uśmiecham się do ciebie, ściskając mocniej twoją dłoń- Nie chowaj twarzy- śmieję się cicho widząc jak próbujesz ukryć to, że się rumienisz- Wyglądasz ślicznie.
-Minho- słyszę twój drżący głos po pewnym czasie- Czy ty mnie kochasz?- pytasz prawie szepcząc, a gdy już mam zamiar coś odpowiedzieć, dodajesz- Ale wiesz nie tak jak się kocha brata czy przyjaciela.
Milczę nie bardzo wiedząc co powiedzieć. Jakim cudem mnie rozgryzłeś? Kiwam twierdząco głową patrząc się w twoje oczy.
-To dobrze-mówisz uśmiechając się przez łzy- Bo bałem się, ze tylko ja…
-Dlaczego wcześniej nie mówiłeś- pytam, kładąc się obok ciebie. Wtulasz się we mnie pewnie.
-Nie chciałem… Myślałem, że ty nie.
Roześmiałem się cicho, dłonią głaszcząc cię delikatnie po plecach.
-Nadal boli?
-Już nie- wyszeptane przez ciebie chwilę później słowa długo odbijały się echem w mojej głowie- Kocham cię Minho


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#2 2010-10-17 16:33:54

 Nulka

Treserka Smoków

25376666
Skąd: z Lalalandu
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6675
Punktów :   16 

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Słooooooooooooodkie różowe i puszyste jak wata cukrowa - zjadasz przecinki i literki ShioKicia , oj nie bij mnie tylko mówię, ale pomysł, uroczy


http://i50.tinypic.com/2mmhizp.gif
Jiyong says: I'm Princess, love me
Moja Wredna Smocza Menda

Offline

 

#3 2010-10-17 16:34:24

 madalenax

madamadamadamada~

6516676
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 912

Re: [SHINee]Mały słownik życia

awwwwwwwwwwww *cukrzyca*

trochę literówek, jakieś błędy, ale ogólnie maxymalnie fluffiasto~2Minowe, dokładnie takie, jak lubię, awww
tylko nie ogarnęłam jednego zdania xD
"Wiedziałem, że będziesz się razem z tobą"
HYM? XD


[http://i52.tinypic.com/sw4ry1.gif
mój w 100%, musicie się z tym pogodzić, NIE DZIELĘ SIĘ <3
HeeChul ~ Ciulencjusz, my alien <3

Offline

 

#4 2010-10-17 16:34:39

Tajo

T.REX, bitches.

3428450
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 315
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

whyyyyyyyyyyyy 2miny sa zawsze takie suodkie? <narzeka na to, co lubi, siema troll, ogarnij sie>

i tak czekam na jongkeya. *pseudofoch* XDDDD <3


http://i971.photobucket.com/albums/ae196/trollninja/zer.jpg
you didn't ask for it to happen.
you didn't ask for any of that, but you know, that no matter what, you'll never regret it. any of it.
you wouldn't want to trade any of it for anything in the world, because everything that happened was worth it. totally and absolutely worth it.

Offline

 

#5 2010-10-17 19:54:31

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii żebyś wiedziała jakie me jest z Cie dumne! ^_^ *w tej chwili duma (i uprzedzenie) ją rozbiera*
Mimo paru błędów, które też niestety wykryłam, to bardzo mi się podobało. Fajny był pomysł z tymi definicjami. I szczególnie podobał mi się ten fragment pisany z POV Taemin'a. Miał swój urok.
Bo tamta scena z nóżką była już taka... czemu wszystkie 2Min'y muszą być tak do przesady słodkie?
I można prosić o jakiegoś Jongkeya? *puppy eyes*


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#6 2010-10-17 20:44:30

Kriwetka

Big Fan

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 61
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Ło ja cię xd Czuje się tak beznadziejnie xd Taka napchana lukrem, a jednocześnie zazdrością xd
Jak ty to robisz?
Słodko xd Słodki Tae i ta opiekuńczość Minho* rozmarzenie w oczach*xd

Offline

 

#7 2010-10-17 23:49:32

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Świetne, rewelacyjne, urocze, słodkie aż do bólu   Bardzo mi się podobało i ciekawy pomysł na fika Będzie kontynuacja ??????


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

#8 2010-10-18 16:06:52

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: [SHINee]Mały słownik życia

tytuł: Pożądanie/Zazdrość
Seria: Mały słownik życia
Kategoria: PG16
Pairing: 2Min
Typ: lemon/angst
Ostrzeżenia: Yaoi, dziwne przemyślenia Shi
Od autorki: Często w życiu nie jest cukierkowo. Może to i dobrze. Shi zapomniała napisać ze będzą kolejne części. Niestety na następną będzie trza poczekać troszkę dłużej. Dla Fall bo kocham moją Unnie. Tekst nie edytowany


pożądanie-'silne, zmysłowe pragnienie miłosne'

-Pragnę cię- szepczę do twojego ucha, dłońmi wjeżdżając powoli pod twoją bluzkę. Ty jednak cicho chichoczesz i wyciągasz je. Zawsze tak robisz, za każdym razem gdy chcę cielesnej bliskości. Może nie jesteś gotów, może zwyczajnie nie masz ochoty. Nie wiem…
Jednak gdy którejś letniej nocy, po naszej wygranej leżąc w łóżku ocierasz się o mnie sugestywnie, wiem, że nadszedł ten moment.  Ściągam z ciebie powoli bluzkę i składam pocałunki na całej twojej klatce piersiowej. Zdaję sobie sprawę z tego, że muszę być delikatni i czuły. W końcu to ma być twój pierwszy raz. Nasz pierwszy raz. Nie chcę żebyś zapamiętało to źle, jak coś niemiłego.
Mruczysz cicho, drżącym dłońmi ściągając moją koszulkę i błądząc nimi po moim ciele.
-Boisz się prawda?- pytam cicho gdy dłonią wjeżdżam za materiał twoich bokserek. Jęk ucieka z twoich ust- Nie musisz się bać. Będę delikatny.- dodaje po chwili pozbywając się z ciebie bielizny.
Jesteś absolutnie piękny gdy leżysz całkowicie nagi pode mną, a twoje oczy błyszczą się w świetle księżyca wpadającym przez okno.
-Muszę cię przygotować- szepczę ci do ucha palcami przejeżdżając pomiędzy twoimi pośladkami- Będzie trochę niekomfortowo- powoli zaczynam cię rozciągać.
Czuję jak twoje mięśnie się spinają a ty jęczysz przeciągle, chowając twarz w poduszkę.
-To konieczne- próbuję jakoś odwrócić twoją uwagę całując cię. I chyba to skutkuje bo z pasją oddajesz każdy mój pocałunek.
W między czasie pozbywam się spodni, i gdy jesteś już gotowy przysuwam się do ciebie, ocierając się. Wchodzę w ciebie powoli ale mimo tego cichy krzyk przeszywa pomieszczenie. Pozwalam ci się przez moment przyzwyczaić ale gdy zaczynasz tylko głośniej jęczeć i wiercić się pode mną od razu zaczynam wykonywać w tobie ruchy. Wpierw powolne potem trochę szybsze. Widzę zadowolenie w twoich  oczach.
-Hyuuung!- krzyczysz głośno, już nawet nie próbując się powstrzymać. I tak nikogo na pewno nie ma w mieszkaniu.
Widząc, że nie wiele brakuje ci do spełnienia przyspieszam tylko ruchy. I tak jak myślałem po chwili zalewasz swój brzuch i moją rękę, a ja dochodzę chwilę później w tobie. Opadam niezdolny nawet logicznie myśleć.
-Jesteś cudowny- szepczesz cicho głaszcząc mnie po włosach- Dziękuję za to, że byłeś taki delikatny.
*

zazdrość- ‘rozmaicie przejawiający się lęk przed tym, by osoba kochana nie obdarzyła swoimi względami kogoś innego, połączony z gotowością przeciwdziałania temu.’

Widzę jak przytulasz do siebie Eunhyuk’a i nie mogę powstrzymać złości. Tak jest za każdym razem gdy widzę ciebie i któregoś chłopaka z Super Junior. Czasami mam wrażenie, że już mnie nie kochasz. Bo seks nie jest miłością. Przynajmniej nie dla mnie. Można to robić także bez miłości.
I za każdym razem tłumaczysz mi się tak samo.
-Jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi- mówisz z delikatnym uśmiechem.
Prycham cicho pod nosem, odwracając głowę. My też kiedyś byliśmy dobrymi przyjaciółmi, a potem… Kręcę głową próbując odgonić nieprzyjemne myśli. Przytulasz mnie do siebie, palcami przeczesując moje włosy. Od kiedy właściwie to wszystko się zaczęło? Zawsze lubiłeś chłopaków z innych zespołów ale ostatnio doprowadza mnie to wręcz do pasji.
Odsuwam się od ciebie i wychodzę na balkon. Jestem zły, zazdrosny i mam dość ich wszystkich.
-Idźcie w cholerę- szepczę cicho ściskając poręcz. Słyszę jak głośno wzdychasz. Też ci się to nie podoba ale dlaczego nic z tym nie robisz?


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#9 2010-10-18 16:33:57

 Nulka

Treserka Smoków

25376666
Skąd: z Lalalandu
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6675
Punktów :   16 

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Podoba mi się, zwłaszcza pomysł na to opowiadanie, ale to już wiesz ^^ W zasadzie napisałaś, że to 2Min , ale ja tam sobie włożyłam w twoje słowa inna parę, ech wybacz, tylko jedno prosze prosze prosze, zjedz obiadek, nie przecinki. Buziaczek. Oczywiście słodkie to i cukierkowe jak każden 2Min jaki czytałam.


http://i50.tinypic.com/2mmhizp.gif
Jiyong says: I'm Princess, love me
Moja Wredna Smocza Menda

Offline

 

#10 2010-10-18 20:06:10

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Unnie Fall jest coraz bardziej zachwycona i zakochana w tym opowiadanku *_*
Ten ich pierwszy raz był ślicznie opisany. Taki idealny 2Minek.
Mam tylko nadzieję, że całość dobrze się skończy, ba, nie widzę innego wyjścia ^^
Eh i jak pomyślę, że mam teraz czekać na dalszą część... bu.
I rzeczywiście, masz ten nawyk zjadania przecinków, ale i tak Ciem kocham. I dziękować za DeDe ^^


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#11 2010-10-18 23:10:02

 madalenax

madamadamadamada~

6516676
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 912

Re: [SHINee]Mały słownik życia

awwwwwwwwwwwww 2minowo <3 czyli to co mada kocha ~~
mi się podobało bardzo, a czytając wszystko wydało mi się takie... spowolnione? śmieszne uczucie w każdym razie, widziec oczami wyobraźni wszystko na wolnych obrotach ^^
niektóre zwroty denerwowały mnie lekko, ale poza tym było waaaaaaaaaaaaaaaaa >3


[http://i52.tinypic.com/sw4ry1.gif
mój w 100%, musicie się z tym pogodzić, NIE DZIELĘ SIĘ <3
HeeChul ~ Ciulencjusz, my alien <3

Offline

 

#12 2010-10-18 23:18:27

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Tak jak Ania uważam, ze to rewelacyjny pomysł na fika. Słodkie to było, ale takie lubię. Pierwszy raz opisałaś idealnie Będę z niecierpliwością oczekiwać dalszej części.


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

#13 2010-10-22 15:33:21

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: [SHINee]Mały słownik życia

tytuł: Rozstanie/ Tęsknota
Seria: Mały słownik życia
Kategoria: PG
Pairing: 2Min (mini JongKey)
Typ: angst chyba
Ostrzeżenia: Yaoi, dziwne przemyślenia Shi
Od autorki: Jest trochę banalnie ale tak miało być. Bo często nasze życie jest banalne. Shi pierdzieli ostatnio głupoty… Ostatnia część się pisze. Pewnie wszyscy którzy to czytają domyślają się jaki będzie koniec..


rozstanie-'chwila kończąca przebywanie z kimś, w czyimś towarzystwie’

-Wydaje mi się, że powinniśmy od siebie trochę odpocząć- mówisz wpatrując się w przestrzeń gdzieś nade mną.
-Zrywasz ze mną?- pytam, czując jak łzy napływają mi do oczu. „Nie chcę płakać” powtarzam sobie w myślach.
-Chyba tak to można nazwać.
-Ale Minho… Obiecałeś… Mówiłeś, że nie zostawisz mnie!- krzyczę, mając ochotę cię uderzyć.  Odwracam się i wybiegam z pokoju. Nie chcę na ciebie patrzeć.
Wpadam do swojej starej sypialni i widząc Jonghyuna przytulonego do Key’a mimowolnie wybucham głośnym płaczem.
-Co się stało mały?- Kibum podchodzi do mnie z zatroskaną miną i pomaga mi usiąść na łóżku, bo nogi już tak mi drżą, że sam bym chyba nie doszedł do niego. Jonghyun przygląda się wszystkiemu z daleka, oparty o ścianę. Przez załzawione oczy widzę, że nie za bardzo wie co powinien zrobić. 
-Zostawił mnie. – zanoszę się wtulając się w Key’a- Co ja takiego zrobiłem? Czym na to zasłużyłem? Obiecywał- szepczę zaciskając dłonie na jego bluzce.
-Nie płacz Taemin, wszystko będzie w porządku. Może to jakieś głupie nieporozumienie.
-On mnie już nie chce-szepczę gdy Key po dobrej godzinie kładzie mnie na łóżku i mówi żebym spróbował zasnąć. Zamykam zmęczone oczy i nasłuchuję. Czuję jak hyung wstaje z łóżka i słyszę jak podchodzi do Jonghyun’a. Namawia go żeby się przeniósł spowrotem do  pokoju Minho. Po tonie jego głosu wnioskuję, że nie jest z tego zadowolony ale potem głośno wzdycha i chyba zaczyna się pakować.

tęsknota- ‘uczucie cierpienia, żalu z powodu rozłąki z kimś utraty kogoś, czegoś’

Minął miesiąc. Długi miesiąc przepełniony smutkiem i tęsknotą. Zachowujesz się w stosunku do mnie dokładnie tak jak na początku istnienia naszego zespołu. W sumie lepsze to niż gdybyś się do mnie w ogóle nie odzywał. Cały czas zachowujesz dystans, ukrywasz to, że też ci mnie brak. Bo brakuje ci mnie prawda?
-Tęsknie za nim- marudzę, spoglądając się na wszystkich w pomieszczeniu. Chyba postanowili puścić to stwierdzenie mimo uszu.-Myślisz, że tęskni?- pytam opierając głowę na ramieniu Onew. Siedzimy w salonie i oglądamy jakiś beznadziejny program w telewizji. Zresztą oglądamy to raczej za dużo powiedziane.  Hyung wzdycha spoglądając się na mnie.
-Nie wiem Taemin- słyszę tą samą niesatysfakcjonującą odpowiedź co pięć minut temu.
-Jesteś strasznie nieczuły- stwierdza Jonghyun uśmiechając się do mnie z kanapy naprzeciwko. – Na pewno tęskni- zapewnia mnie.
-To dlaczego nic nie robi?
-Może nie wie co powinien zrobić- Key wchodzi do pokoju od razu włączając się w rozmowę. Zadowolony układa się na kanapie, kładąc głowę na kolanach Jjong’a. Przeze mnie nie są już w jednym pokoju i mają mniej szans na trochę prywatności. Czuję się winny.
-Idę potańczyć- oznajmiam cicho, wstając i kierując się na dół, do sali treningowej. Zawsze, odkąd pamiętam gdy miałem jakiś problem schodziłem na trening. Chłopacy chyba już do tego przywykli bo nikt nawet nie skomentował tego. Od miesiąca najczęściej czas spędzałem właśnie tam.

Ostatnio edytowany przez Shiokox3 (2010-10-22 15:33:56)


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#14 2010-10-22 18:07:29

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

OOOOOOOO dlaczego się rozstali http://trueblood.eev.pl/images/smiles/placze.gif Mam nadzieję że w końcu do siebie wrócą


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

#15 2010-10-22 20:05:24

 Nulka

Treserka Smoków

25376666
Skąd: z Lalalandu
Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 6675
Punktów :   16 

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Poczytałam pomyśłałam biedne słodkie Taeminiątko, be Minho


http://i50.tinypic.com/2mmhizp.gif
Jiyong says: I'm Princess, love me
Moja Wredna Smocza Menda

Offline

 

#16 2010-10-22 20:58:26

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Składam zażalenie! Czemu to takie krótkie?! ._.
Bidny Taemin... no i ciekawa jestem, czemu Minho z nim zerwał. No, ale chyba do siebie wrócą, niee?
Part ładny, aczkolwiek poprzedni chyba bardziej mi się podobał.
Ale pasuje na mój dzisiejszy nastrój.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#17 2010-10-23 21:42:53

 madalenax

madamadamadamada~

6516676
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 912

Re: [SHINee]Mały słownik życia

aha, me przeczytało i żąda końcówki! <3


[http://i52.tinypic.com/sw4ry1.gif
mój w 100%, musicie się z tym pogodzić, NIE DZIELĘ SIĘ <3
HeeChul ~ Ciulencjusz, my alien <3

Offline

 

#18 2010-10-24 09:42:04

 lulus2

Użytkownik

7572638
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 47
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Ejj kiedy następna część czy coś...

Offline

 

#19 2010-10-24 16:56:37

Shiokox3

Ta co ma SNSD zamiast mózgu

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 242
Punktów :   
WWW

Re: [SHINee]Mały słownik życia

tytuł: Powrót
Seria: Mały słownik życia
Kategoria: PG
Pairing: 2Min
Typ: fluff
Ostrzeżenia: Yaoi, dziwne przemyślenia Shi
Od autorki: Dziękuję tym co dotrwali do końca. Shi kończy swoje dziwne przemyślenia i stara się stworzyć coś nowego. Co to będzie nawet sama nie wiem


powrót-'kontynuacja czegoś po przerwie, ponowne znalezienie się w jakimś stanie; też: odnawianie się czegoś'

Jest dokładnie tak jak miesiąc temu. Chyba podświadomie tutaj przyszedłem. Znowu siedzę ukryty za filarem i staram się nie zwrócić na siebie uwagi.  Uwielbiam patrzeć na twój taniec. Przeszkadza mi tylko jeden mały mankament. Odkąd się rozstaliśmy znowu tańczysz bez większej werwy. Wtedy to też przeze mnie taki byłeś?
Wzdycham cicho odchylając głowę do tyłu. „Tęsknisz za mną?” pytam sam siebie. Byłem cholernie głupi że cię zostawiłem, a teraz brakuje mi odwagi żeby z tobą porozmawiać. Jestem tchórzem.
Dlaczego nie czuję zdziwienia gdy słyszę huk . Spoglądam się w twoją stronie i nie wydaje mi się jakoś szczególnie dziwne to, że znowu leżysz na ziemi, zwijając się z bólu. Deja vu? Wstaję i podchodzę d ciebie.
-Taeminnie co cię boli?- pytam się spokojnie kucając obok ciebie. To wszystko już się działo.
-Plecy- szepczesz zagryzając wargę i zaciskając powieki spod których uciekają ci pojedyncze łzy.
-Nie będziesz już dzisiaj tańczył.- wyłączam muzykę i biorę cię na ręce.
Idąc do salonu jestem pewien, że jest pełen. Mimo to nie przejmuję się tym , wiem, że wszyscy są zajęci swoimi sprawami. I tak jak myślałem nikt nie zwrócił na nas uwagi. Key był za bardzo zajęty szeptaniem sobie czegoś do ucha Jonghyunowi, który słuchał tego z rozmarzonym wyrazem twarzy. Wolałem nawet nie patrzeć gdzie znajduje się jego ręka Kibuma.  A Onew? Onew już dawno zdążył zasnąć na kanapie. Wnioskując po jego zadowolonej minie musiało mu się śnić coś przyjemnego.
Wchodzę do swojego pokoju i kładę cię na łóżku, które chwilowo należało do Jonghyuna. Odkąd się ode mnie wyniosłeś łóżka stały odsunięte.
-Rozumiem, że mam zostać przy tobie?- pytam się mimo, że znam odpowiedź. Widząc jak kiwasz głową, kładę się obok ciebie i pozwalam ci się we mnie wtulić. Musze przyznać stęskniłem się za tym.
-Hyung..- zaczynasz cicho kładąc  dłoń na moim ramieniu - Myślisz, że moglibyśmy jeszcze raz spróbować?
-Nie, nie moglibyśmy- szepczę opierając brodę o czubek twojej dłoni. Czuję jak twoja dłoń zaciska się mocniej na moim ramieniu.- My musimy Taeminie.
I wtedy zobaczyłem jedną z najcudowniejszych rzeczy na ziemi. Uśmiechałeś się w ten swój niesamowicie uroczy i magiczny sposób a z twoich oczu płynęły łzy. Śmiałeś się i płakałeś jednocześnie.
-Mały nie płacz- śmiałem się do ciebie wycierając każdą łzę.  Wiedziałem, że się cieszysz. Ja też byłem tak cholernie szczęśliwy, że miałem ochotę krzyczeć.- No już, jestem przecież z tobą.
-Wiem- mruknąłeś, pozwalając mi się pocałować. Wpełzłem zimnymi dłońmi pod twoją bluzkę i przejechałem palcami po linii kręgosłupa .
-Dalej boli?
-Trochę
-Znam jeden sposób, żebyś zapomniał o bólu.- uśmiecham się do ciebie prowokująco a ty już dobrze wiesz o co mi chodzi. Po tym miesiącu także się za mną stęskniłeś.
I gdy trochę później leżysz wtulony we mnie i przykładasz się do spania czuję się naprawdę zadowolony. Okrywam nasze nagie ciała kołdrą, żeby zachować tą resztkę ciepła.
-Minho, miałeś kogoś podczas tej przerwy?- zapytał nagle powodując u mnie szybsze bicie serca.
-No jasne, ze nie głuptasie- odpowiadam, próbując nie pokazać po sobie zdenerwowania.
-To dobrze.- Nie pytasz się o to dlaczego cię zostawiłem. Starcza ci tylko ta odpowiedź. Czuję ulgę. Nie potrafił bym ci się przyznać do tego, że zostawiłem cię tylko dlatego, że wkurzała mnie twoja wieczna zazdrość o wszystko i wszystkich.
Słyszę jak twój oddech się wyrównuje i staje się trochę wolniejszy. Usypiasz.
Staram się także zasnąć jednak ktoś postanawia mi w tym przeszkodzić. Słyszę kotłowanie się na korytarzu i chwilę później drzwi do pokoju otwierają się na całą szerokość wpuszczając łunę światła. Otwieram jedno oko spoglądając na to co się dzieje. Sprawcą hałasów był nie kto inny tylko Kibum, który najwyraźniej miał zamiar zdjąć bluzkę z Jonghyuna nie przerywając przy tym całowania go.  Zacisnąłem usta, żeby nie roześmiać się. Gdy Key odwrócił się nagle mając wyraźnie zamiar pociągnąć swojego chłopaka na łóżko o mało się nie wywrócił ze zdziwienia widząc, że to już jest zajęte.
-Ups- roześmiał się cicho zasłaniając usta dłonią- Jonghyun chyba ponownie przenosisz się do mnie do pokoju. – Dobranoc Minho- dodaje widząc moją minę
-Dobranoc-  Jonghyun wypuszcza przed sobą Key i zamyka drzwi pozostawiając mnie z nieodpartym wrażeniem, że ta cała akcja była zaplanowana.


Perfect families don't exi-
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lvs23uwSXv1qb95tto2_500.gif

Offline

 

#20 2010-10-24 18:46:26

 FallForYou

Prezes

5602257
Skąd: z szafy Rybci ^_^
Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 1097
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

aww. Śliczne, ale przez Ciebie nie będzie mnie stać na dentystę xD
Całość bardzo mi się podobała, jestem pod ogromnym wrażeniem. Więcej takich ficzków od maknae poproszę.
No i ten Jongkey w tle.... wiesz co zrobić by Fall była w niebie ^__^


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq18qwLdgZ1ql2osco6_250.gif

Offline

 

#21 2010-10-24 19:29:23

 Zu

Zołza Zuza samo Zuo

22901133
Skąd: okrąglak bez kątów
Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 562
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

O rety rety... całość jest taka działająca na zmysły... strasznie mi się podobało.


http://sumandu.files.wordpress.com/2010/04/bigbang9.png

Offline

 

#22 2010-10-24 22:00:05

 madalenax

madamadamadamada~

6516676
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 912

Re: [SHINee]Mały słownik życia

omo, nie ma nic lepszego od 2Mina z JongKeyem w tle (albo na odwrót~~") kamsahamnida Ci za to ShioKiciu! <3


[http://i52.tinypic.com/sw4ry1.gif
mój w 100%, musicie się z tym pogodzić, NIE DZIELĘ SIĘ <3
HeeChul ~ Ciulencjusz, my alien <3

Offline

 

#23 2010-10-25 00:08:16

 RENATA

GDragonlicious

11893368
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 4063
Punktów :   

Re: [SHINee]Mały słownik życia

Świetne zakończenie jak dla mnie . Będę czekać na kolejne twoje dzieło


Amore mio
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo1_500.gifhttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lramciLh7l1qgf19bo2_500.gif

You and Me Hardcore

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Assisi